تحلیل ها

عجب آشفته بازاریست،مونیخ، حواشی این روزهای اف سی هالیوود

بایرنی ها در حالی در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان مقابل اندرلخت به پیروزی رسیدند اما اوضاع در آلیانز انچنان که باید بر وفق مراد نیست.بایرنی ها که همواره از لحاظ نظم تیمی و مدیریت زبانزد به شمار می ایند در هفته های اخیر حواشی زیادی را اطراف خود میبینند.در چند هفته ی اخیر حواشی زیادی در رختکن الیانز ایجاد شده است.نارضایتی های مکرر رناتو سانچز و داگلاس کاستا از شرایط مونیخ که اتفاقا منجر به جدایی این دو بازیکن از بایرن شد اغاز حواشی پیرامون نیمکت مونیخ بود.پس از ان بارها و بارها توماس مولر،کاپیتان دوم بایرن از نیمکت نشینی خود ابراز نارضایتی کرد و به انتقاد از کادر فنی بایرن پرداخت.

هفته ی گذشته ماریو باسلر ستاره سابق بایرن اعلام کرد که از یک منبع اگاه مطلع شده که کارلتو در تعطیلات نیم فصل بایرن را ترک خواهد کرد.
اما این پایان ماجرا نبود و مصاحبه ی جنجالی لواندوفسکی علیه سیاست سران باشگاه اتش حواشی را چنان شعله ور کرد که رومنیگه نایب رییس باشگاه به انتقاد از لوا پرداخت و مصاحبه ای قاطعانه علیه گلزن خود انجام داد.همچنین در جریان دیدار بایرن و اندرلخت فرانک ریبری پس از تعویض شدن لباس خود را به سمت نیمکت پرتاب کرد و به تعویض خود واکنش نشان داد .این واکنش ریبری باعث شد تا کارلتو در کنفرانس پس از بازی اعلام کند که با ریبری برخورد میکند.همچنین هفته ی گذشته ماریو باسلر ستاره سابق بایرن اعلام کرد که از یک منبع اگاه مطلع شده که کارلتو در تعطیلات نیم فصل بایرن را ترک خواهد کرد.این حجم از حواشی ان هم در این مدت کوتاه را هرگز طرفداران بایرن به یاد نمی اورند.از همه ی این حواشی که بگذریم بایرن حتی در زمین مسابقه هم بایرن سابق نیست و طراوت خود را از دست داده و انچنان که باید برنامه ی تاکتیکی مناسبی را هم اجرا نمیکند.حال همه ی این اتفاقات دست به دست هم داده و بایرن را به نقطه ی بحران رسانده است.انچه که مشخص است کنترل این اوضاع نیازمند مدیریتی حساب شده است که باید دید ایا کارلتو از عهده ی ان بر میاید؟ ایا کارلتو کشتی بایرن را به ساحل ارامش خواهد رساند؟ در غیر این صورت باید دید که مدیران باشگاه چه سیاستی در قبال بایرن و کادر فنی خود اتخاذ خواهند کرد.باید دید که باز هم به حمایت خود از کارلتو ادامه میدهند یا با ادامه ی این روند تغییرات در مونیخ اغاز میشود؟ محمد معین ملکی